BESTILL TIME

Meny

Kontakt oss

KONTAKTINFO

For andre henvendelser og pressekontakt ta kontakt med vår administrasjon (vi tar ikke imot avbestillinger på denne e-posten).

Adam og Eva Gruppen, Schweigaards gate 14, 2. etg. 0185 Oslo

Telefon nummer til administrasjon 22 05 66 40

Mail: info@adamogeva.no

ADMINISTRASJON

Kristin Sandum Berre

Kristin Sandum Berre

Daglid leder

kristin@adamogeva.no

Pauline Gjerløw Martinsen

Pauline Gjerløw Martinsen

Økonomiansvarlig (midlertidig)

pauline.martinsen@adamogeva.no

Sigrid Hesla Breie

Sigrid Hesla Breie

Markedsansvarlig

sigrid@adamogeva.no

Kirsten Nebdal

Kirsten Nebdal

IT/Avtaler

kirsten.nebdal@adamogeva.no

Hege H. Nordhagen

Hege H. Nordhagen

Drift- og produktansvarlig

hegehammersmark.nordhagen@adamogeva.no

Kjell Johansen

Kjell Johansen

Coach

kjell.johansen@adamogeva.no

Kirsten Nebdal

Silje Gulliksen

HR-ansvarlig

silje.gulliksen@adamogeva.no